Kopyalanamaz
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ahşap Renklendiriciler
Akrilik Astar
Akrilik Dolgu Vernikler
Akrilik Son Kat Boya
Akrilik Son Kat Vernikler
Akrilik Ürünler
ANKA LINE
Bariyer
Cila Tipi Polyester
Dekoratif Ürünler
Dış Cephe
Endüstriyel Astar
Endüstriyel Özel Efekt Boyalar
Endüstriyel Son Kat Boya
Endüstriyel Ürünler
Ferforje Vernikler
İç Cephe
İncelticiler
İnşaat Grubu Ürünleri
Mobilya Grubu Ürünleri
Pigmentler
Poliüretan Astarlar
Poliüretan Dolgu Vernikler
Poliüretan Panel Kapı Boyaları
Poliüretan Son Kat Boyalar
Poliüretan Son Kat Vernikler
Poliüretan Ürünler
Polyester Astarlar
Polyester Dolgu Vernikler
Polyester Ürünleri
Selülozik Astarlar
Selülozik Panel Kapı Boyası
Selülozik Son Kat Boyalar
Selülozik Son Kat Dolgu Vernikler
Selülozik Son Kat Vernikler
Selülozik Ürünler
Tamamlayıcı Ürünler
Yardımcı Ürünler
{ "homeurl": "http://ankaline.com.tr/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Sonuç bulunamadı !", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ankaline.com.tr/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Buradan Arama Yapabilirsiniz...", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "tr" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 1, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}", "redirectonclick": 1, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Şirket ProfiliFaaliyet AlanlarıKalite ve YenilikSürdürülebilirlikİhracatKurumsal SertifikalarYetkili Satıcı Ön BaşvuruAktüelBasın KitiKariyer

1983 yılında İstanbul anadolu yakasında ticari hayatına başlayan Karadağ Boya, günümüze kadar olan süreçte mobilya boya ve verniklerini sektörde ahşap profesyonelleri ile buluşturmaktadır.

Firmamız, İstanbul Ataşehir’de 2003 senesinde 1.500 m2 kapalı alana sahip son teknoloji test cihazları ve makine hatları ile donatılmış simülasyon ve uygulama laboratuvarıyla hizmet kalitesini yükseltmiştir.

2009 senesi itibari ile Türkiye’nin köklü boya fabrikalarından biri ile ortaklık anlaşması imzalayarak 30 yıllık sektördeki boya ve vernik teknik bilgi ve tecrübelerini üretici kimliği ile birleştirmiş olup ANKA LINE markalı mobilya boya ve verniklerinin üretimini başlatmıştır. 2014 senesi itibari ile ANKA LINE inşaat boyaları ürünleri de yapı sektörü için yerini almıştır.

2014 ve 2015 yılları içinde İstanbul dışında iki farklı noktada ortak üretim tesisi yatırımları yapılmıştır. İlerleyen yıllarda, üretim tesisinin arazi planlaması ve proje sürecinin tamamlanması hedeflenmektedir.

Mobilya Boyaları
 • Nitroselüloz
 • Poliüretan
 • Akrilik
 • Sentetik
 • Tinerler
 • Ahşap Koruyucular
 • Renklendiriciler
 • Sertleştiriciler
İnşaat Boyaları
 • İç Mekan Su Bazlı Astar ve Boyalar
 • Dış Mekan Su Bazlı Astar ve Boyalar
 • Rapid Astar ve Boyalar
 • Ferforje Vernikleri
faaliyet-alanlari

ANKA LINE ürünleri ISO 9001(Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 14001(Çevre Yönetim Sistemi) sertifikalı tesislerde üretilmektedir. ISO standartları, ürünlerin müşterilerin ihtiyaçları ile buluştuğunu garanti eder ve performansın arttırılmasında sürekliliği sağlar. Ayrıca, tesislere yeni gelen girdinin (hammadde, ambalaj, v.b.) kimyagerler tarafından ISO standartlarına uygunluğu kontrol edilir.

Ürünlerimiz TSE ve TSEK Türk Standardizasyonları tarafından da onaylanmıştır.

Mobilya grubu ürünlerimizde EN 71-3 Oyuncak Güvenliği Standardizasyonu ile 3 yaş ve altı çocukların mobilya ve oyuncaklarının güvenle kullanılmasını sağlar.

ANKA LINE, sürdürülebilir ürün gelişimi politikası ile sektöre devamlı olarak en yenilikçi ve üst kalite ürünleri sunarak, mobilya ve yapı sektörünü güzel, pürüzsüz ve dayanıklı yüzeylerle buluşturmaktadır.

kalite-ve-yenilik
Güncelleniyor
surdurulebilirlik

ANKA LINE boya ve vernikleri yurtdışında oluşturmakta olduğu distribütörlükleri ile Türk boya markasını son kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Size en yakın distribütörü öğrenmek veya distribütörümüz olabilmek için export@ankaline.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

ihracat
qa-logo

TS EN ISO 9001:2008
Sertifika No: Aq/TR/5643

qa-logo

TS EN ISO 9001:2008
Sertifika No: Aq/TR/5643

qa-logo

TS EN ISO 9001:2008
Sertifika No: Aq/TR/5643

Basın
ANKA LINE Bursa Semineri
Otel Angelacoma Bülteni Sayı:4

KARADAĞ BOYA İntermob Fuarı
Mobilya Dekorasyon Drg.
Ocak – Şubat 2016 Sayı:132

Dergi Reklamları
ANKA LINE Mobilya Dekorasyon Dergisi
Ocak – Şubat Sayı:132

ankaline-pcci-mar-nisan-2016
ANKA LINE PCCI Dergisi
Mart – Nisan Yıl:2 Sayı:11

ANKA TİNT Kişiye Özel Renk Üretimi
MLIVE Dergisi Sayı:19

Bu bölümde ihtiyaç duyabileceğiniz ANKA LINE kurumsal logoları bulunmaktadır. Logo tipleri ve kullanım yerlerine göre uygun logo görselleri sağda gösterilmiştir. İndir butonuna tıklayarak logoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

anka_logo_1
anka_logo_2

Websitemiz üzerinden Başvuru Formu’nu doldurabilir veya CV’lerinizi info@ankaline.com.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

İş başvuru formunu doldurmuş olan adaylarla açık pozisyon bulunması dahilinde en kısa sürede iletişim kurulacaktır.

kariyer
Tüm hakları saklıdır. Kopyalanamaz.