Kopyalanamaz
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ahşap Renklendiriciler
Akrilik Astar
Akrilik Dolgu Vernikler
Akrilik Son Kat Boya
Akrilik Son Kat Vernikler
Akrilik Ürünler
ANKA LINE
Bariyer
Cila Tipi Polyester
Dekoratif Ürünler
Dış Cephe
Endüstriyel Astar
Endüstriyel Özel Efekt Boyalar
Endüstriyel Son Kat Boya
Endüstriyel Ürünler
Ferforje Vernikler
İç Cephe
İncelticiler
İnşaat Grubu Ürünleri
Mobilya Grubu Ürünleri
Pigmentler
Poliüretan Astarlar
Poliüretan Dolgu Vernikler
Poliüretan Panel Kapı Boyaları
Poliüretan Son Kat Boyalar
Poliüretan Son Kat Vernikler
Poliüretan Ürünler
Polyester Astarlar
Polyester Dolgu Vernikler
Polyester Ürünleri
Selülozik Astarlar
Selülozik Panel Kapı Boyası
Selülozik Son Kat Boyalar
Selülozik Son Kat Dolgu Vernikler
Selülozik Son Kat Vernikler
Selülozik Ürünler
Tamamlayıcı Ürünler
Yardımcı Ürünler
{ "homeurl": "http://ankaline.com.tr/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "Sonuç bulunamadı !", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ankaline.com.tr/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Buradan Arama Yapabilirsiniz...", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "tr" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 1, "trigger_on_facet_change": 0, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "ajax_search-{asl_term}", "redirectonclick": 1, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Şirket ProfiliFaaliyet AlanlarıKalite ve YenilikSürdürülebilirlikİhracatKurumsal SertifikalarYetkili Satıcı Ön BaşvuruAktüelBasın KitiKariyer

Anka Line, müşteri gereksinimlerini karşılamak için her çeşit mobilya üst yüzey işlemlerinde ve yapı sektöründe kullanılan ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Spesifik müşteri ihtiyaç ve isteklerini düşünerek bu doğrultuda ürünlerini kişiye özel olarak şekillendirir. Kimyasal araştırma laboratuvarında, tüm uzman araştırmacılar ve mühendisler iş birliği içinde çalışarak ürün gelişiminde sürdürülebilirliği devam ettirmektedir.

Ürünlerimiz ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi) sertifikalı tesislerde üretilmektedir. ISO standartları, ürünlerin müşterilerin ihtiyaçları ile buluştuğunu garanti eder  ve performansın arttırılmasında sürekliliği sağlar. Ayrıca, tesislere yeni gelen girdinin (hammadde, ambalaj vb.) kimyagerler tarafından ISO standartlarına uygunluğu kontrol edilir.

Ürünlerimiz TSE ve TSEK Türk Standardizasyonları tarafından onaylı ürünlerdir.

Mobilya grubu ürünlerimizde EN 71-3 Oyuncak Güvenliği Standardizasyonu ile 3 yaş ve altı çocukların mobilya ve oyuncaklarının güvenle kullanılmasını sağlar.

Anka Line, sürdürülebilir ürün gelişimi politikası ile sektöre devamlı olarak en yenilikçi ve üst kalite ürünleri sunarak, mobilya ve yapı sektörünü güzel, pürüzsüz ve dayanıklı yüzeylerle buluşturmaktadır.

Daha sorumlu bir şirket olmak için neler yapıyoruz?

Müşterilerimize sürdürülebilir ürünler ve çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve dünyanın yararına olacak, işimizin her alanına sürdürülebilirliği entegre ediyoruz.

Taahhütlerimiz

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için bir taahhütte bulunduk. Ortak temel değerlerimiz rehberliğinde hareket ederek, enerji verimliliğimizi hangi yollarla arttırmayı amaçladığımız dâhil, çevreye yönelik taahhütlerde de bulunduk. Küresel sorunlar ve ikilemlere son verebilecek  durumda olmasak da, bunlarla başa çıkmak için güçlü prensiplere sahibiz.

Sürdürülebilir Ürünler

Sürdürülebilirlik sadece dönüştürülebilir ürünler üretmekten ibaret değildir. Aynı zamanda, sektör için yarar sağlayacak yeni yollar bulmakla da ilgilidir. Bu düşünceyle, kendi eko-verimlilik stratejimizi tasarladık. Ayrıca, başarımızı ölçme yönünde sürdürülebilirlik araçlarını kullanan bir sürdürülebilir inovasyon programına da sahibiz.

Gezegenimiz

İklim değişikliği ve hammadde sıkıntısının giderek artan tehdidi karşısında, sürdürülebilirlik gezegenimizin geleceği için yaşamsal öneme sahiptir. Bizler malzemelerin; verimliliği, enerji ve iklimi, su kullanımı ile çevremizdeki karayı ve havayı temizleme konularına yoğunlaşarak, dünya ve onun kaynakları üzerindeki etkimizi sürekli olarak en aza indirmenin yollarını arıyoruz.

 Performansımız

Sürdürülebilirlik performansımızı her açıdan yönetiyor ve izliyoruz. Sürdürülebilirlik raporlarımız, neler yaptığımızı ve yapmayı amaçladığımızı, performansımızı nasıl ölçtüğümüzü ve genel sürdürülebilirliğimizi nasıl ölçebileceklerini kapsıyor.

Mobilya Boyaları
 • Nitroselüloz
 • Poliüretan
 • Akrilik
 • Sentetik
 • Tinerler
 • Ahşap Koruyucular
 • Renklendiriciler
 • Sertleştiriciler
İnşaat Boyaları
 • İç Mekan Su Bazlı Astar ve Boyalar
 • Dış Mekan Su Bazlı Astar ve Boyalar
 • Rapid Astar ve Boyalar
 • Ferforje Vernikleri
faaliyet-alanlari

ANKA LINE ürünleri ISO 9001(Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 14001(Çevre Yönetim Sistemi) sertifikalı tesislerde üretilmektedir. ISO standartları, ürünlerin müşterilerin ihtiyaçları ile buluştuğunu garanti eder ve performansın arttırılmasında sürekliliği sağlar. Ayrıca, tesislere yeni gelen girdinin (hammadde, ambalaj, v.b.) kimyagerler tarafından ISO standartlarına uygunluğu kontrol edilir.

Ürünlerimiz TSE ve TSEK Türk Standardizasyonları tarafından da onaylanmıştır.

Mobilya grubu ürünlerimizde EN 71-3 Oyuncak Güvenliği Standardizasyonu ile 3 yaş ve altı çocukların mobilya ve oyuncaklarının güvenle kullanılmasını sağlar.

ANKA LINE, sürdürülebilir ürün gelişimi politikası ile sektöre devamlı olarak en yenilikçi ve üst kalite ürünleri sunarak, mobilya ve yapı sektörünü güzel, pürüzsüz ve dayanıklı yüzeylerle buluşturmaktadır.

kalite-ve-yenilik
Güncelleniyor
surdurulebilirlik

ANKA LINE boya ve vernikleri yurtdışında oluşturmakta olduğu distribütörlükleri ile Türk boya markasını son kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Size en yakın distribütörü öğrenmek veya distribütörümüz olabilmek için export@ankaline.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

ihracat
qa-logo

TS EN ISO 9001:2008
Sertifika No: Aq/TR/5643

qa-logo

TS EN ISO 9001:2008
Sertifika No: Aq/TR/5643

qa-logo

TS EN ISO 9001:2008
Sertifika No: Aq/TR/5643

Basın
ANKA LINE Bursa Semineri
Otel Angelacoma Bülteni Sayı:4

KARADAĞ BOYA İntermob Fuarı
Mobilya Dekorasyon Drg.
Ocak – Şubat 2016 Sayı:132

Dergi Reklamları
ANKA LINE Mobilya Dekorasyon Dergisi
Ocak – Şubat Sayı:132

ankaline-pcci-mar-nisan-2016
ANKA LINE PCCI Dergisi
Mart – Nisan Yıl:2 Sayı:11

ANKA TİNT Kişiye Özel Renk Üretimi
MLIVE Dergisi Sayı:19

Bu bölümde ihtiyaç duyabileceğiniz ANKA LINE kurumsal logoları bulunmaktadır. Logo tipleri ve kullanım yerlerine göre uygun logo görselleri sağda gösterilmiştir. İndir butonuna tıklayarak logoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

anka_logo_1
anka_logo_2

Websitemiz üzerinden Başvuru Formu’nu doldurabilir veya CV’lerinizi info@ankaline.com.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

İş başvuru formunu doldurmuş olan adaylarla açık pozisyon bulunması dahilinde en kısa sürede iletişim kurulacaktır.

kariyer
Tüm hakları saklıdır. Kopyalanamaz.